Facebook
"Děláte něco stále dokola? Svěřte to Foxmartu.”
kurz programování

Aplikace Foxmart planner

  • Plánovací kalendář
  • Automatické vydávání faktur
  • Kontrola úhrad napojením na internetové bankovnictví
  • Výkazy odměn
  • Hospodářské výsledky a mnoho dalšího
Internetová aplikace Foxmart planner je skvělým pomocníkem pro plánování činností v provozovnách, kde souběžně pracuje více osob ve více místnostech. Jsou to zejména terapeutická centra, ordinace nebo školící střediska. Foxmart planner lze snadno uzpůsobit specifickým požadavkům zákazníka.
Více informací zde

Foxmart planner - reference

Aplikaci Foxmart planner jsme si pro naše terapeutické centrum nechali vytvořit na míru tak, aby odpovídala všem naši potřebám a požadavkům, a hlavně usnadnila a zpřehlednila provoz. Všechny naše požadavky jsou do posledního skrze tuto aplikaci naplněné. Velmi oceňujeme přehlednost, jednoduchost ovládání a možnost vzdáleného přístupu odkudkoliv čím aplikace disponuje. Dříve jsme pro tvorbu harmonogramu, plánů, přehledu nákladů, fakturaci aj. využívali především open office – avšak aplikace Foxmart planner nám veškerou práci usnadnila, sjednotila a vše máme na jednom místě. Vidíme plánované terapie, proběhlé terapie, náklady tříděné na jednotlivé složky. Skrze aplikaci je možné vygenerovat smlouvy, uložit si faktury v pdf a odeslat je emailem, automaticky odeslat upomínky na neproplacené faktury, kontrolovat úhradu faktur napojením na internetové bankovnictví, nastavit si upomínky na jednotlivé revize, expirace a mnoho dalšího. Velmi si ceníme i možnosti nastavení různých přístupů (ne všichni mají přístup do všeho). Aplikaci aktivně využíváme každý den již více než rok a vše funguje tak, jak má!

Pavel Kašpar, Aut-centrum o.p.s. Praha (manager)

Foxmart planner byl pro naše centrum, ve kterém pracuji, obrovským přínosem. Vše najdu na jednom místě, v jedné aplikaci, do které se mohu přihlásit kdekoliv z jakéhokoliv zařízení s internetem. Vždy přehledně vidím, kdy a kde mám jakou terapii, kolik terapií jsem za měsíc odpracoval, vytvoří mi to podklady pro vystavení mé faktury, mohu se podívat kdo ten den se mnou v centru bude a podobně. Veškeré potřebné kontakty a informace najdu také na jednom místě, což je obrovskou úsporou času. Výborné jsou na začátku novinky, kdy při přihlášení ihned vidím aktuální věci, které mnohdy v emailu přehlédnu, avšak tady nikdy.

Bohuslav Jakubec, Aut-centrum o.p.s. Praha (terapeut, plánování terapií)

Foxmart planner je pro mě přehledný a propracovaný organizér, který mi usnadňuje práci. Není komplikovaný na vkládání a upravování údajů, získávání potřebných informací. Je mnoho-funkční. Práce s ním je radostná, a to nejen kvůli jeho barevnosti!

Jasmína Olšiaková, Aut-centrum o.p.s. Praha (terapeut)

Váš dotaz

Jméno *
E-mail *
Telefon