Facebook
"Děláte něco stále dokola? Svěřte to Foxmartu.”
kurz programování

Aplikace Foxmart planner

  • Plánovací kalendář
  • Automatické vydávání faktur
  • Kontrola úhrad napojením na internetové bankovnictví
  • Výkazy odměn
  • Hospodářské výsledky a mnoho dalšího
  • Cena na základě požadavků
Internetová aplikace Foxmart planner je skvělým pomocníkem pro plánování činností v provozovnách, kde souběžně pracuje více osob ve více místnostech (pracovištích). Jsou to zejména terapeutická centra, ordinace nebo školící střediska. Foxmart planner lze snadno uzpůsobit specifickým požadavkům zákazníka.
Více informací zde

Foxmart planner - reference

Aplikaci Foxmart planner jsme si pro naše terapeutické centrum nechali vytvořit na míru tak, aby odpovídala všem naši potřebám a požadavkům, a hlavně usnadnila a zpřehlednila provoz. Všechny naše požadavky jsou do posledního skrze tuto aplikaci naplněné. Velmi oceňujeme přehlednost, jednoduchost ovládání a možnost vzdáleného přístupu odkudkoliv čím aplikace disponuje. Dříve jsme pro tvorbu harmonogramu, plánů, přehledu nákladů, fakturaci aj. využívali především open office – avšak aplikace Foxmart planner nám veškerou práci usnadnila, sjednotila a vše máme na jednom místě. Vidíme plánované terapie, proběhlé terapie, náklady tříděné na jednotlivé složky. Skrze aplikaci je možné vygenerovat smlouvy, uložit si faktury v pdf a odeslat je emailem, automaticky odeslat upomínky na neproplacené faktury, kontrolovat úhradu faktur napojením na internetové bankovnictví, nastavit si upomínky na jednotlivé revize, expirace a mnoho dalšího. Velmi si ceníme i možnosti nastavení různých přístupů (ne všichni mají přístup do všeho). Aplikaci aktivně využíváme každý den již více než rok a vše funguje tak, jak má!

Pavel Kašpar, Aut-centrum o.p.s. Praha (manager)

Foxmart planner byl pro naše centrum, ve kterém pracuji, obrovským přínosem. Vše najdu na jednom místě, v jedné aplikaci, do které se mohu přihlásit kdekoliv z jakéhokoliv zařízení s internetem. Vždy přehledně vidím, kdy a kde mám jakou terapii, kolik terapií jsem za měsíc odpracoval, vytvoří mi to podklady pro vystavení mé faktury, mohu se podívat kdo ten den se mnou v centru bude a podobně. Veškeré potřebné kontakty a informace najdu také na jednom místě, což je obrovskou úsporou času. Výborné jsou na začátku novinky, kdy při přihlášení ihned vidím aktuální věci, které mnohdy v emailu přehlédnu, avšak tady nikdy.

Bohuslav Jakubec, Aut-centrum o.p.s. Praha (terapeut, plánování terapií)

Foxmart planner je pro mě přehledný a propracovaný organizér, který mi usnadňuje práci. Není komplikovaný na vkládání a upravování údajů, získávání potřebných informací. Je mnoho-funkční. Práce s ním je radostná, a to nejen kvůli jeho barevnosti!

Jasmína Olšiaková, Aut-centrum o.p.s. Praha (terapeut)

Váš dotaz

Jméno *
E-mail *
Telefon